Hola, hola! By móc zobaczyć listę swoich boxów musisz się zalogować
0
Świeci tu pustkami,
zapełnij mnie jakimiś produktami!
Możesz dodawać produkty za pomocą przycisku + znajdującego się przy nich
Aktualny
koszt wysyłki 0?Koszt Twojej wysyłki został podwojony, ponieważ z racji jej wagi musimy nadać ją w dwóch paczkach
Super! Twój koszyk wyślemy
do Ciebie za darmo!
Cena wysyłki: 0 zł
wyczyść listę
0 kg
Waga
Punkty
0,00 
Cena
KLIKNIJ ABY KUPIĆ
Inne
10 grudnia 2018
Manifest twórców boxly

Cześć!

Mam na imię Oskar. Chciałbym opowiedzieć Ci krótko czym jest boxly i jak nasz sklep może Ci pomóc w codziennym życiu. Mam nadzieję, że dotrwasz do końca.

Od kilku miesięcy w mojej głowie kotłowały się myśli, za co by się tutaj zabrać po godzinach. Z dnia na dzień wykreślałem coraz to nowsze dziwadła z zeszytu, zajadając się przeróżnymi przekąskami i popijając czarną herbatę (to istotny punkt całej historii ????). Co jakiś czas wychodziłem do oddalonego o 500 metrów sklepu, aby uzupełniać swoją małą spiżarnie. Nie liczyłem ile tak właściwie wydaje pieniędzy oraz ile zajmuje mi to czasu. Wtedy dostałem olśnienia! ???? Szybko wyrachowałem, że codzienne stanie w sklepach zajmuje mi około 20 minut, a zakupy robię impulsywnie pod wpływem przechadzającego się tłumu, lenistwa i kilku innych zmiennych. Od tego momentu było już z górki… no może nie aż tak łatwo, ale wiedziałem już co chcę zrobić. Szybciutko przerzuciłem moje zakupowe problemy na kartkę papieru i tak zaczęło powstawać boxly.

Jak boxly może pomóc Ci w codziennym życiu?

Głównym problemem zakupów jest to, że podejmując impulsywne decyzje, kupujemy zazwyczaj to, co nie do końca jest nam potrzebne. Znacznie lepszym posunięciem jest wcześniejsze, dokładne zaplanowanie listy zakupowej i trzymanie się wyznaczonych przez siebie reguł. Tutaj z pomocą przychodzą Tobie gotowe, przygotowane przez nas samych pudełka (boxy). Do boxów samodzielnie wybierasz produkty, których potrzebujesz. Z każdego miejsca w którym jesteś, o każdej porze. Masz wtedy czas, aby przemyśleć zakupy i na spokojnie umieścić je w pudełkach. Proste prawda?

W skali miesiąca z pewnością spędzasz w sklepie i na dojeździe do niego całe godziny, które można wykorzystać dużo produktywniej. Masz pewnie niejeden pomysł na spędzenie tego wolnego czasu. W naszym sklepie, do swojego boxa samodzielnie wybierasz czas dostawy, podpinasz płatność i możesz zapomnieć o tym obowiązku. Boxly samo pamięta, że należy wysłać do Ciebie Twoje zakupy. Kurier i automatyczna dostawa, rozwiązują problem straconych godzin na nudnych sztampowych zakupach.

Co jednak najbardziej wyróżnia boxly spośród innych sklepów? Możliwość ustawienia sobie cyklicznej dostawy produktów, które kończą się u Ciebie co jakiś czas. Weźmy za przykład ręczniki papierowe albo płyn do mycia naczyń. Jeśli wiesz, że średnio co miesiąc potrzebujesz tych rzeczy w domu, w boxly możesz ustawić sobie harmonogram dostawy co określony czas. Wystarczy, że wybierzesz do swojego boxa odpowiednie produkty, podepniesz kartę i ustawisz cykliczną dostawę. Tyle! Nie musisz już pamiętać o nudnych, cyklicznych zakupach!

Dlaczego boxly.pl będzie najlepszym supermarketem online?

Po analizie rynku supermarketów online okazuje się, że większości z nich brakuje podstawowych, wygodnych funkcjonalności i żaden z nich nie próbuje pomóc swoim klientom na troszkę szerszej płaszczyźnie niż “kup i zapomnij”. Tutaj grzechem byłoby się nie pochwalić. Boxly w przyszłości wybierze dla Ciebie dietę i przepisy, a także umożliwi Ci filtrowanie produktów wyłącznie z konkretnymi alergenami. W sklepie wyliczysz także ile statystycznie wydajesz na zakupy. Będzie również możliwość skanowania produktów niczym czytnik kodów kreskowych i dodawania ich prosto do swojego boxa. Jako zespół ambitnych ludzi, możemy pochwalić się już projektem urządzenia, które będzie ważyć produkty w Twoim domu lub biurze i dokona odpowiedniego zakupu tylko w przypadku, gdy coś faktycznie będzie się wyczerpywać.

Boxly to startup, który wychodzi swoimi planami i celami daleko poza zwykły sklep internetowy. Chcemy zmieniać świat zakupów i odciążyć Cię z nudnego obowiązku ich wykonywania. Kupując u nas, kupujesz również swój czas.

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bez kategorii
4 lutego 2019